5 Грудня, 2024 3:38 pm

В НАТО заявили про необхідність удару по РФ, якщо та нападе на Альянс. Росіяни у відповідь «побрязкали» ядеркою

Роб Бауер закликав поповнити запаси зброї та оновити ППО.

Якщо Росія нападе на країну НАТО, то варто завдати високоточних ударів по пускових установках на території РФ.Про це заявив голова Військового комітету НАТО, адмірал Роб Бауер.

«Я маю на увазі, що раніше ідея полягала в тому, що ми – оборонний альянс, тому ми сидітимемо і чекатимемо, поки на нас не нападуть. І тоді, коли на нас нападуть, ми зможемо збити «стріли», які прилетять до нас. Але більш розумно не тільки це робити, а й атакувати «стрільця», який перебуває в РФ, якщо Росія нападе на нас», – заначив Бауер та зазначив, що необхідна комбінація високоточних ударів по відповідних установках.

Адмірал закликав Альянс поповнити запаси зброї, оновити комплекси ППО і системи завдання високоточних ударів. Бауер також закликав керівництво найбільших західних компаній готуватися до умов війни та організовувати виробництво так, щоб не залежати від Росії та Китаю.

У РФ вже встигли відреагувати на слова Бауера. Речниця МЗС Марія Захарова заявила російським пропагандистам, що в НАТО «мабуть, не дочитали оновлену ядерну доктрину Росії».

Раніше повідомлялося, що у Німеччині вже починають готуватися на випадок війни, яка матиме більш безпосередній вплив на ФРН ніж вторгнення РФ в Україну. Зокрема, мова йде про можливий напад Росії. За даним ЗМІ, останнім часом Бундесвер готує компанії до найгіршого розвитку подій на основі прийнятого політиками «Німецького оперативного плану».

Раніше міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що Російська Федерація зможе напасти на країну НАТО за кілька років. За його словами, Берлін робить все, щоби посилити власну обороноспроможність і водночас продовжувати підтримувати Україну в її важкому протистоянні Росії.

Related video

Начальник Федеральної розвідувальної служби Німеччини Бруно Каль також заявляв, що Росія представляє військову загрозу. За його словами, росіяни зможуть напасти на НАТО до 2030 року.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *