Ветеран війни пояснив, яка головна мета росіян у Костянтинівці

Гетьман нагадав про складну ситуацію, що склалася на Торецькому, Покровському та Часово Ярському напрямках.

Майор впевнений, що командири підрозділів, які там перебувають, чудово розуміють тактичну ситуацію / фото facebook.com/GeneralStaff.ua
Майор впевнений, що командири підрозділів, які там перебувають, чудово розуміють тактичну ситуацію / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман розповів,  що відбувається на фронті від Торецька до Нью-Йорка та пояснив, яка ціль РФ у Костянтинівці.

За його словами, там “5-6 км між російськими військами й можна прострілювати шляхи підвезення всього що необхідно для військ, які розташовані безпосередньо на нулі, й не тільки з артилерії, навіть з мінометів”.

“Якщо між флангами невелика відстань у ворога, то це небезпечно, бо ускладнюється постачання. Це не тільки набої, снаряди, а навіть вода та їжа. Якщо подібна ситуація буде погіршуватись, і виникне загроза оточення – треба давати наказ на відведення військ. Бо залишати їх там, щоб вони потрапили в оточення – неприпустимо. Неприємно усвідомлювати, що з деяких ділянок нам доводиться відходити, але пам’ятаймо, що ми чудово усі розуміли, ще тоді, коли анонсувалася  така потужна наступальна операцію росіян під час весняно-літньої кампанії, що де-не-де нам доведеться відходити”, – сказав Гетьман в етері Еспресо.

Він нагадав про складну ситуацію, що складається на Торецькому, Покровському та Часово Ярському напрямках.

“Рух росіян в бік траси Покровськ – Костянтинівка і спроба, швидше за все, вийти на Костянтинівку, бо це залізниця і Збройні Сили активно нею користуються”, – сказав ветеран.

Також він прокоментував можливість оточення українських захисників російськими окупантами.

“Я впевнений, що командири підрозділів, які там перебувають, чудово розуміють тактичну ситуацію, і загалом вони мають право, згідно з бойовим статутом, в разі ймовірного оточення їхніх підрозділів самостійно приймати рішення на зміну позиції, на відхід. Щоб ніхто не розповідав, що відійшли без наказу, є певні правила, які прописані в бойових статутах. Якщо існує висока ймовірність оточення і вона обґрунтована, командири мають право самостійно приймати рішення, а не так, що хтось сидить переляканий в тилу й боїться дати наказ, щоб йому потім не розповідали, що він щось неправильно зробив, скажемо м’яко”, – додав Гетьман.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *